+90 544 346 63 36 info@doktorklinikleri.com

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon

Kıllanma ve tüylenme problemi olanlar bu sorunlarından uzun süreli kurtuluş yolları aramaktadır. Son yıllarda gelişen lazer epilasyon yöntemleri insanların aradıkları fırsatları en iyi biçimlerde onlara sunmaktadır. İstenmeyen tüylerinden kalıcı şekilde kurtulmak isteyen bireylerin kendileri için en uygun lazer epilasyon çeşidini seçmeleri bu yolda atacakları ilk adım olmalıdır. Ütüleme sistem lazer epilasyon kalıcılığı en uzun süre devam eden lazer epilasyon türlerinin başında gelmektedir.

Ütüleme Sistem Lazer Epilasyon Özellikleri

Ütüleme sistem lazer epilasyon diğer lazer epilasyon türlerine göre daha derinlemesine bir etki bırakmaktadır. Bunun sebebi ütüleme lazer epilasyonunun atış kapasitesinin yüksek olmasıdır. Derinin daha iç kesimlerine de ulaşabilen lazer atışları kıl köklerinde oldukça başarılı bir temizlik yapmaktadır. Ütüleme sistem lazer epilasyon özellikle sırt ya da bacak gibi geniş alanlarda çok başarılı sonuçlar elde edilmesini sağlamıştır. Fakat vücudun diğer bölümlerinde de başarısını yok saymak mümkün değildir.

Ütüleme sistem lazer epilasyon genital bölge lazer epilasyonları arasında da en çok tercih edilen epilasyon türüdür. Çünkü ütüleme sistem lazer epilasyon %100’e yakın olumlu ve kalıcılığı uzun süreli sonuçlar veren bir sistem oluşturmuştur. Bu yönteme başvuran kişilerin çekecekleri acı ise baş edemeyecekleri kadar değildir. Ayrıca ütüleme lazer epilasyonu vücuda uygulanırken çeşitli soğutma sistemleri sayesinde hem acı hissi azaltılmaktadır hem de epilasyonun yapıldığı bölümlere masaj uygulanmaktadır. Bu sistemin isminin ütüleme lazer epilasyon olması uygulama aşamasındaki hareketlerinden dolayıdır. Çünkü diğer lazer epilasyon türleri direkt şekilde atışlar yapmaktadır. Fakat ütüleme sistem lazer epilasyonda yapılan atışlar aynı ütü yapar gibi oluşmaktadır. Atışların tek tek her nokta üzerine değil de ütüleme şeklinde yapılması epilasyon sürecinin de kısalmasına katkıda bulunmuştur. Ayrıca ütüleme sistem lazer epilasyonu gereken inceliklerine özen göstererek yapan merkezlerde herhangi bir leke ya da yanıkla karşılaşılması mümkün değildir. Tüylerinden ütüleme sistem lazerle kurtulmak isteyen bireyler merkezlerdeki makinelerin markalarına da dikkat etmelidir. Kaliteden uzak olan lazer epilasyon makineleri kişilerin sağlıklarını da olumsuz biçimde etkilemektedir. Fakat iyi yerlerde yaptırılan ütüleme epilasyonlarında memnun kalınacağı bilinmektedir.

Diğer Branşlar

İletişim

Ara
Whatsapp
Whatsapp
Randevu Randevu