+90 544 346 63 36 info@doktorklinikleri.com

Silhoutte Soft İle Yüz & Boyun Germe

Yılların yüzde ve boyunda oluşturduğu etkileri gidermek hemen hemen her kadının isteğidir. Özellikle bu bölümler yer çekimine ve çevresel etkilere karşı daha savunmasızlardır. Gerek derinin inceliği gerekse nem kayıpları bu savunmasızlığın başlıca nedenleridir. Silhoutte soft ipleri ile yüz germe hastalara oldukça iyi sonuçlar verme konusunda bir hayli iddialıdır.

Silhoutte Soft İle Yüz ve Boyun Germe Özellikleri

Bu sistem iplerle yüz germe operasyonları arasında yer akmaktadır. Silhoutte ipler polilaktik asit özellikleri taşıyan bir ip çeşididir. Bu iplerin deri ile bir bütün olup zamanla yok olma özelileri bulunmaktadır. Şeffaf yapıdaki bu ipler deri altına tutturularak yüzde ve boyundaki istenilen genç görünümün sağlanmasına yardımcı olmaktadır.

Hastaların silhoutte soft ile yüz gerdirme işlemlerini tercih etmelerinde birden fazla neden bulunmaktadır. Bu yöntem sırasında deride herhangi bir kesik atılmaması bu sebeplerin başında bulunmaktadır. Ayrıca silhoutte solf ip uygulanan bölgedeki kolajen üretimine de bir hayli olumlu etki sunmaktadır. Bu yöntem çeşitli tedavilerle birlikte kullanılma özelliğine de sahiptir. Sihoutte soft ile yüz ve boyun germe yapılmadan önce gerekli kısımlara sürülen anestezik kremler hastaların his kaybı yaşamalarını sağlamaktadır. Bu sayede ortalama olarak yirmi veya yirmi beş dakika süren yüz germe işlemi sırasında bir acı ve ağrı hissi yaşanmamaktadır. İşlem sırasında silhoutte soft ipler yüzde ve boyundaki belirli bölümlere yerleştirilmektedir. Tedavi sona erdiğinde hastaların hemen günlük rutinlerine geri dönmeleri mümkündür. Germe etkisi kendini hemen gösterse de işlemin yüze tam olarak oturması bir ayı bulmaktadır. Silhoutte soft ipler deri altında bir ya da bir buçuk seneye kadar kalabilmektedir. Hastalar ipler deri altlarında yok oldukları zaman yeniden bu işlemi yaptırma şansına sahiplerdir.

Silhoutte soft iplerle yüz ve boyun gerdirme işleminin en başarı gösterdiği grup derin kırışıklıkları bulunmayan gruplardır. Bu da ortalama olarak otuz beş ve atmış yaş arasına tekabül etmektedir. İplerin etki gösterme süresi kişilerin kendilerine bakma durumu ya da yüzlerinde bulunan yağların oranları gibi çeşitli değişkenlere de bağlıdır.

Diğer Branşlar

İletişim

Ara
Whatsapp
Whatsapp
Randevu Randevu