+90 544 346 63 36 info@doktorklinikleri.com

Vajinal (Normal) Doğum

Normal vajinal doğum, adı üzerinde normal koşul ve şartlarda, zamanı gelince, herhangi bir tıbbi müdahale gerekmeksizin bebeğin dünyaya gelmesidir.

Sezaryen

Vajinal doğumun çeşitli sebeplerle gerçekleşmemesi durumunda karın bölgesinden açılan bir kesi aracılığı ile bebeğin ameliyatla dünyaya getirilme işlemine sezaryen doğum denir.

Vajina Beyazlatma

Genital bölgenin zamanla değişik nedenlerden dolayı (ağda, cilde uygulanan işlemler vb.) esmerleşmesi, bölgesel veya geniş bir alan olarak renginin koyulaşması ya da kararması gibi durumlarında lazerle uygulanan beyazlatma işlemidir.

Vajina Daraltma

Vajina Daraltma işlemi ya da “Vajinoplasti”, vajinada meydana gelen yapısal veya fonksiyonel işlemleri düzeltmek için uygulanan bir işlemdir.

İdrar Kaçırma Ameliyatı

İdrar Kaçırma Ameliyatı, kapalı yöntemle, ortalama 5 dakikalık bir zamanda yapılır. Burada kişinin idrar kanalı alttan kaldırılarak sabitlenir. Başarı oranı çok yüksek bir operasyondur.

Labioplasti

Labioplasti, vajinadaki iç ve dış dudaklarda oluşan sarkmaların ve büyüklüklerin düzeltildiği bir genital estetik operasyonudur.

Vajinismus Tedavisi

Vajinismus en genel anlamıyla, herhangi bir fiziksel müdahele olmadan, kadında cinsel birleşme sırasında oluşan istemsiz kasılmalardır. Bundan dolayı kadın cinsel ilişkiye girememe, izin verememe durumu yaşar. Kliniğimizde Vajinismus tedavisi uygulanmaktadır.

Cinsel Terapi

Cinsel Terapi, kişilerin tek ya da eşleri ile beraber katılabildikleri, cinsel hayatlarının ve buna bağlı gelişen problemlerinin çözümü için yapılan bir terapi biçimidir.

Genital Siğil Tedavisi

En son teknolojik gelişmeler ışığında genital siğil kliniğimizde tedavi edilebilmektedir.

Kapalı Rahim Alımı (Laparoskopik Histerektomi)

Kapalı Rahim Alımı, genel anestezi altında, göbek deliğinden içeri, ince bir cihazın sokulmasıyla yapılan ve aynı zamanda cerrahinin ekranda izlenebilirliğinden dolayı rahatlı gerçekleşen bir operasyondur.

Kürtaj

Kürtaj ya da Küretaj, en genel anlamıyla problemli ya da istenmeyen bir gebeliğin alınması işlemidir.

Kızlık Zarı Dikimi

Kızlık Zarı, henüz bir cinsel ilişkide bulunmamış kızların, vulvanın girişini daraltan ve ilk cinsel birleşmeyle yırtılarak kanayan, esnek bir zardır.

Tüp Bebek Tedavisi

Mono Sağlık İzmir Tüp Bebek Tedavisi Merkezi ile Hayatınıza Yeni Bir Güneş Doğacak. Mono Sağlık kliniğinin Tüp Bebek Merkezi ile hayatınıza yeni bir güneş doğacak.

Diğer Branşlar

İletişim

Ara
Whatsapp
Whatsapp
Randevu Randevu