+90 544 346 63 36 info@doktorklinikleri.com

Epipoint Sistem Foto Epilasyon

Tüylenme problemine karşı alınan birbirinden farklı yöntemleri olduğu bilinmektedir. Bu yöntemlerin tercihleri kişilere göre değişmektedir. Fakat kalıcı ve bir daha tüylenmeye yol açmayacak olan Epipoint sistem foto epilasyon yöntemi bireylerin çoklukla tercih ettikleri kalıcı epilasyon yöntemlerinin başında gelmektedir.

Epipoint Sistem Foto Epilasyon Özellikleri

Epipoint sistem foto epilasyonun en büyük özelliği diğer epilasyon türleri ile kıyaslandığında oldukça acısız olmasıdır. Üstelik epipoint sistem epilasyonu tüylenme problemi olan her yaş grubundan insan kullanabilmektedir. Epipoint sistemi ayını zamanda diğer lazer epilasyonlarına göre maliyet bakımından da fayda sağlamaktadır. Çünkü bu epilasyon türünü kullanan bireyler sadece kendilerine uygulanan atış sayısını öderler. Bu da geliştirilen bir kart sistemi sayesinde gerçekleşmektedir. Epipoint sistem foto epilasyon yönteminde bu sitemi kullanarak tüylerinden kurtulmak isteyen bireylere bir kart satılmaktadır. Satılan kartlara bireylerin tercihlerine göre kontör yüklenmektedir. Yüklenen kontörler ise epilasyon sırasında kişilere yapılan lazer atışlarının maliyetlerini karşılamaktadır. Bu da kişilerin tüylenme sorunlarının azaldığı seanslarla ilk seanslar arasında bir ücret farkı oluşmasını sağlamıştır. Yani Epipoint sistem foto epilasyon yöntemini tercih eden bireyler lazer atış sayısına göre bir ücretlendirmeye tabii tutulmaktadır.

Epipoint sisteminin diğer lazer epilasyon türlerine göre daha acısız olmasının nedeni bu sistemin uygulanmasını sağlayan lazer başlıklarında gizlidir. Epipoint sistem foto epilasyon başlıklarında birer soğutma sistemi bulunmaktadır. Soğutma sistemleri lazer işleminin uygulandığı bölümdeki acı ve ağrı hissini en aza indirme özelliğine sahiptir. Ayrıca soğutma sistemleri sadece acıyı azaltmakta da yararlı sistemler değildir. Bu sistemler diğer lazer türlerinin yanlış kullanımlarından sonra oluşabilecek lekelenme ihtimalini de ortadan kaldırmaktadır. Epipoint sistemi her cilt tipine ve kıl kökünün durumuna göre değişim gösteren seanslardan oluşmaktadır. Bu sebepten ötürü Epipoint sistem foto epilasyon yönteminden önce bu yöntemi kullanmak isteyen bireylere cilt testleri yapılmaktadır. Cilt testlerinden sonra ise uzmanlar tarafından izlenecek olan tedavi süreci ve seans aralıkları belirlenmektedir. Ayrıca sonrasında herhangi bir problemle karşılaşılmasına karşı bir önlem amaçlı bir yama testinin de Epipiont sistem epilasyon içeren merkezlerde yapıldığı bilinmektedir.

Diğer Branşlar

İletişim

Ara
Whatsapp
Whatsapp
Randevu Randevu