Memelerin büyümesi kilo alımı, emzirme, yaşa bağlı sarkma ya da kalıtsal faktörler sebebiyle olabilir. Büyük memeler kişilerde sırt ve boyun ağrıları, pişik ve terleme, fiizksel görünüşten rahatsız olma ve sütyen askılarının omuzlarda yaptığı baskı sonucunda kalıcı izler olabilir. Memeler, doğumdan ölüme kadar sürekli gelişebilir ya da değişebilir. Büyük memeler yüzünden yaşanan problemler neticesinde küçültme ameliyatları yapılır ve oldukça başarılı sonuçlar elde edilir. Meme küçültme ameliyatı uzman doktor ve tam teşekküllü bir ameliyathanede yapılmalıdır. Meme küçülme ameliyatı fiyatları kişiye göre değişebilmektedir.

Meme Küçültme Ameliyatı Fiyatı

Büyük memeler kişilerde sosyal yaşamın bozulmasına da neden olabilir. Büyük memeler sebebiyle kıyafet bulmada zorluk yaşanması, memelerin sarkık durması gibi sebepler kişilerde ruhsal çöküntülere sebep olabilir. Ancak günümüzde yapılan meme küçültme ameliyatları ile kadınlar fiziksel görünüşlerinden her zaman memnun olabilir. Meme küçültme ameliyatı ile memeler küçülür ve dikleştirilir. Meme küçültme için ameliyatsız bir tedavi yöntemi bulunmamaktadır ancak bu ameliyat korkulması gereken ya da acılı ve ağrılı bir ameliyat olmadığı için sıklıkla tercih edilmektedir.
Meme küçültme ameliyatında kalıcı ya da geçici izler olabilir ancak bu izler sarkık ve büyük memelere sahip olmanın üzüntüsünü yaşatmayacak kadar küçüktür. Meme küçültme ameliyatı olmak isteyen kadınlar kısa sürede hayallerindeki memelere sahip olabilir. Meme küçültme ameliyatı fiyatları hastanın durumu, memelerin büyüklüğü, doktorun tecrübesi gibi konulara bağlı olarak değişmektedir. Doktorunuzla gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra en doğru kararı verebilir ve dilediğiniz küçüklükteki memelere sahip olabilirsiniz.

Meme Küçültme Ameliyatını Kimler Olabilir?

Meme küçültme ameliyatı olmak isteyen kadınların on sekiz yaşını doldurmuş olmaları gerekir. Büyük memelere sahip olan kadınlar erken yaşta yaşlanabilir, omuz ve sırt ağrıları nedeniyle kısa sürede fiziksel olarak çökebilir ve sokakta gezerken bakışlardan rahatsız olabilir. Meme küçültme ameliyatı tam bu noktada kadınların kurtarıcısı olarak yer alır. Meme küçültme ameliyatını, büyük göğüslere sahip olan ve şikayetleri bulunan kadınlar olabilir. Ciddi bir sağlık probleminiz yoksa doktorunuzla iletişime geçebilir meme küçülme ameliyatı fiyatları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin