Milenyumdan sonra gelişen teknoloji imkânları pek çok alanda insanlara yardımcı olmaya başlamıştır. Bu yöntemler gıda alanından sağlık alanına kadar etki etmektedir. Estetik alanında da son zamanlarda gelişen yöntemler insanların hızlı bir şekilde sıkıntılarından kurtulmasını sağlamaktadır. Son zamanlarda sıkça kullanılan yöntemlerden bir tanesi de Fransız askısı yaptıranların yöntemi olmaktadır. Bu yöntem ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden biri olmaktadır. Bu yüzden günümüzde insanların çoğu bu yöntemle yüz germe işlemlerini gerçekleştirmek istemektedir

Fransız askısı yöntemi nedir?

Ameliyatsız yüz germe yöntemlerinden biri olan Fransız askısı özel uygulamalarla insanların ciltlerinin gerilmesini sağlamaktadır. Fransız yöntemine bu adın verilmesinin nedenleri arasında işlemin Fransız iplikleri ile yapılmasından kaynaklanmaktadır. Bu yöntemde özel iplerle yüz germe işlemleri gerçekleşmektedir. Fransız ipi denilen özel; dışında silikon bulunan içerisi de polyester olan bu iplikler esnek ve kullanışlı olduğu için yüz germe işlemi yapılmaktadır. Bu yöntem kolay ve ameliyatsız olduğu için genel olarak tercih edilmektedir. Kişinin yaşına ve cildinin durumuna bağlı olarak bu yöntem dışında başka yöntemler de uygulanabilmektedir. Fransız askısı yaptıranlar bu yöntemden memnun kaldıklarını söyleyebilmektedir.

Kimler Fransız askılama yöntemi yapabilmektedir?

Fransız askılama yöntemlerinde cerrahî yüz germe operasyonları gerçekleşmemektedir. Bu da birçok kadın ve erkeğin bu yöntemi tercih etmesini sağlamaktadır. Bu yöntem dediğimiz gibi kadın ve erkek herkeste uygulanabilmektedir. Fakat elbette bunun belli bir yaşta olması gerekmektedir. Yöntemin amacı zamanla yaşlanma sonucu oluşan sarkıklıkları gidermektedir. Bu yöntem uygulandıktan sonra cilt daha genç ve gergin görünecektir. Fransız askılama yönteminde yüz germe işlemi sağlanır, bu işlemle beraber ciltte oluşan kırışıkların oluşması ve görünmesi de engellenmiş olmaktadır. Bu yüz germe yöntemi genel olarak boyun sarkmalarında ve gıdı sarkmalarında kullanılmaktadır.

Fransız Askısı Fiyatları

Fransız askısı yöntemi ameliyatsız yüz germe yöntemleri arasında yer almaktadır. Bu yöntemleri kullanarak germe işlemi yaptıranların sayısı günümüzde azımsanmayacak kadar fazla olmaktadır. Fransız askısı ile yüz gerdirme yapmak isteyenler fiyat konusunu da merak edebilmektedir. Fransız askısı yaptıranlar fiyatın, bu yöntemin uygulandığı yere, uygulayan doktora göre de farklılık gösterebildiğini de söyleyebilmektedir.. Her şehirde de bu yöntem farklı fiyatlarla uygulanabilmektedir. Fransız askısı ile ilgili merak ettiğiniz konuları bizleri arayarak veya bize Whatsapp hattımızdan ulaşarak sorabilirsiniz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı buraya girin